Opublikowano: 8.5.2016

Ogromne podziękowania dla dzieci i ich rodziców za wsparcie i pomoc w  zbiórce fantów i darów.

Ogromne podziękowania dla Małgorzaty i Artura Waćkowskich za podarowanie mikołajkowych upominków firmy ,,Delecta”.

Dziękujemy państwu Beacie i Mariuszowi Rohde za wsparcie w zorganizowaniu konkursów szkolnych.

Podziękowania dla pana Ryszarda Zielińskiego, właściciela Biura Turystycznego ,,Turysta” we Włocławku za ufundowanie gier dydaktycznych i materiałów plastycznych, które z pracownikami przywiózł osobiście, jako wyposażenie świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla pana Roberta Pawłowskiego za dokumentację fotograficzną szkolnych wydarzeń.

Podziękowania dla pani Agnieszki Przybysz za świąteczną atmosferę i możliwość zakupu dekoracji świątecznych.

Podziękowania dla pani weterynarz Magdaleny Dąbrowskiej za spotkanie, niezwykłe opowieści o zwierzętach i cierpliwe odpowiedzi na niezliczone pytania dzieci.