Strona główna Potrafią oszczędzać

Potrafią oszczędzać

Opublikowano: 8.5.2016

Super wycieczkę do oddziału Telewizji ,,Kujawy” we Włocławku ufundowała opiekun SKO Wiesława Mangutow uczniom, którzy systematycznie oszczędzali. Nagroda przypadła także tym, którzy zostali wyróżnieni w Konkursie Literackim „Rymowanka o oszczędzaniu” . Wyróżnieni w konkursie: klasy I-III : I miejsce- Zuzanna Skierska, II miejsce- Julia Waćkowska, III miejsce- Mikołaj Nowak; klasy IV-VI : I miejsce- Sylwia Lis, II miejsce– Becky Abbott, III miejsce- Sara Bołka. Wyróżnienie dla Brajana Boguckiego. Ci, którzy wiedzą, co zrobić z zaoszczędzonymi pieniążkami to: Julia Waćkowska, Brajan Bogucki, Wiktoria Chwiałkowska, Jakub Chwiałkowski, Filip Łojewski, Tobiasz Stężewski, Karolina Sitak, Nadia Kasprzak, Natalia Mańkowska, Oliwia Sikorska, Mikołaj Nowak, Patrycja Kieszkowska, Maja Chymkowska, Adam Łukaszewski, Szymon Zalewski, Zuzanna Skierska, Patrycja Waćkowska, Jakub Pawłowski, Julian Marcyjaniak, Kinga Nowak, Hubert Jankowski, Adrian Klimczak, Julia Barańska, Sylwia Lis, Becky Abbott, Igor Kamiński, Adam Rewers, Piotr Budziński, Przemysław Musiał, Sara Bołka. Gratulacje.