Strona główna Zabawy andrzejkowe

Zabawy andrzejkowe

Opublikowano: 20.12.2016

Ze względu na Adwent szkolne andrzejki odbyły się wcześniej. Marcin Pałczyński, z Samorządem Uczniowskim, przygotował odpowiedni klimat, który sprzyjał wróżeniu, przepowiedniom, konkursom i dyskotekowym pląsom. W zabawie ,,gorące krzesła” zwyciężyła Becky Abbott z kl.VI; w skokach na skakance- Patrycja Waćkowska z kl.V. W tańcu z piłką najlepsi okazali się Zuzanna Musiał i Filip Suszek z klasy I; taniec z paczką od zapałek wygrali: Wiktoria Chwiałkowska i Szymon Kosztowny z klasy III. W jedzeniu wiszących jabłek najsprytniejszą okazała się Zuzanna Bruzda z klasy VI. Było też karaoke (piosenki śpiewały: Zuzanna Musiał klasa I, Dominika Wodzyńska klasa II, Becky Abbott klasa VI, Oliwia Królik klasa VI, Antonina Wojciechowska klasa III, Oliwia Sikorska klasa III, Zuzanna Bruzda klasa VI).