Stypendiady

Opublikowano: 20.8.2017

Stypendiada Polonistyczna.

Składała się z trzech etapów- konkursu czytelniczego, ortograficznego i literackiego dla uczniów klas IV-VI. Koordynatorem konkursu była Violetta Matusik.

klasa 5:

Konkurs czytelniczy: Julia Barańska, Adrian Klimczak, Sylwia Lis, Julian Marcyjaniak,  Jakub Pawłowski, Patrycja Waćkowska.

Konkurs ortograficzny: Julia Barańska, Hubert Jankowski, Adrian Klimczak, Sylwia Lis, Julian Marcyjaniak, Jakub Pawłowski, Patrycja Waćkowska.

Konkurs literacki: Julia Barańska, Hubert Jankowski, Justyna Jezierska, Adrian Klimczak,

Sylwia Lis, Jakub Pawłowski, Patrycja Waćkowska.

klasa 6:

Konkurs czytelniczy: Oliwia Królik

Konkurs ortograficzny: Marcel Chymkowski, Adrian Jesionowski.

Stypendiada Wczesnoszkolna.

Składała się z czterech etapów- konkursu czytelniczego, ortograficznego, matematycznego i plastycznego dla uczniów klas II- III. Koordynatorem konkursu była Ryszarda Bieś.

Konkurs czytelniczy: Karolina Sitak

Konkurs ortograficzny: Karolina Sitak, Wiktoria Chwiałkowska, Adam Kaniewski, Natalia Mańkowska.

Konkurs matematyczny: Patrycja Kieszkowska, Jakub Chwiałkowski, Wiktoria Sobieraj, Michał Rybski, Karolina Sitak.

Konkurs plastyczny: Zuzanna Markiewicz, Antonina Wojciechowska, Tobiasz Stężewski, Filip Łojewski, Nadia Kacprzak, Oliwia Sikorska, Maja Chymkowska, Wiktoria Chwiałkowska.

Trzymamy kciuki.