Strona główna Sukcesy Julii Barańskiej

Sukcesy Julii Barańskiej

Opublikowano: 20.8.2017

Uczennica klasy V zajęła I miejsce w I Powiatowym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez SP nr 1. Szkołę reprezentowały dziewczęta: Karolina Sitak, Zuzanna Skierska, Julia Barańska, Zuzanna Bruzda, zwyciężczynie Szkolnego Konkursu Ortograficznego w poszczególnych klasach. Julia Barańska i Jakub Pawłowski otrzymali wyróżnienie w konkursie ortograficznym Stypendiady Polonistycznej. Julia w ubiegłym roku zdobyła w wymienionym konkursie I miejsce. Takie miejsca otrzymała w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, przeprowadzanym od wielu lat w Kruszynie i naszym Gminnym Turnieju Ortograficznym. Julia czyta bardzo dużo interesujących ją książek i pisze artykuły do szkolnej gazetki. Gratulujemy ortograficznej poprawności.