Strona główna Wycieczka do Płocka

Wycieczka do Płocka

Opublikowano: 21.8.2017

6 kwietnia uczniowie klas I-VI gościli w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego na przedstawieniu ,,Kot w butach”. Mogliśmy podziwiać grę aktorów, przepiękną scenografię i kostiumy. Mieliśmy wyjątkową okazję zajrzeć za kulisy, zobaczyć pomieszczenia dla aktorów, salę projektową i dekoratornię. Wielkość i pomysłowość rozwiązań wywarła na nas ogromne wrażenie. Kolejnym etapem wyprawy były odwiedziny w zoo. Radości nie było końca. Zwierzęta potrafią każdego rozbawić i wprowadzić w sympatyczny nastrój, zwłaszcza kózki w mini zoo.

Na koniec dzieciaki spaliły nadmiar energii w Centrum Zabaw Happy Park. Było fantastycznie. Opiekę sprawowały Katarzyna  Smolińska i Ryszarda Bieś. Wycieczkę zorganizowała Violetta Matusik.