Strona główna Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Opublikowano: 21.8.2017

to ogólnopolska kampania profilaktyczno- dydaktyczna, w której bierzemy udział od kilku lat. W tym roku, oprócz uzależnień, walki z nimi i profilaktyki nadrzędnym tematem było hasło: Mój przyjaciel z mottem Jana Pawła II- Prawdziwym przyjacielem jest ten, dzięki któremu staję się lepszym. Uczniowie bardzo chętnie podejmowali dyskusję i wypowiadali się na temat przyjaźni i swoich przyjaciół. Klasa V wzięła udział w ogólnopolskim kampanii społecznej ,,Bądź kumplem i nie dokuczaj” organizowanym przez Cartoon Network (Synergia). Przygotowaliśmy prezentację multimedialną ze zdjęciami, muzyką i cytatami znanych osób. Całość przeprowadzona w ramach działań szkolnej Świetlicy Profilaktyczno- Wychowawczej działającej przy naszej szkole. Nad całością czuwała Violetta Matusik.