Strona główna Koncert Wielu Serc

Koncert Wielu Serc

Opublikowano: 24.2.2018

Koncert jest współfinansowany ze środków Fundacji ,,ANWIL dla Włocławka” w ramach realizacji projektu ,,Bez barier”. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym  z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO co roku przyznaje statuetki ,,Przyjaciel OLIGO” osobom oraz instytucjom wspierającym działalność Stowarzyszenia. Nasza placówka została po raz trzeci WYRÓŻNIONA. Dyrektor Katarzyna Smolińska odebrała statuetkę podczas XIII Koncertu Wielu Serc w dniu 19 stycznia 2018 r. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbierając korki. Dzieci niepełnosprawne wystąpiły w przedstawieniu ,,Tacy sami”. Drugie przedstawienie ,,Dziewczyna z rzeką w tle” sprawiło, że ciarki wzruszenia przemknęły po plecach. Nasi rodzice- Justyna Gruszecka, Paweł Wojciechowski i zespół z BCK-u w składzie: Tomasz Majchrzak- instrumenty klawiszowe, Krzysztof Krzos- gitara, Mariusz Kacprzak- bas uświetnili występ. Koncert odbył się we Włocławku 19 stycznia.