Oszczędzamy

Opublikowano: 23.2.2018

Ruszyła, jak co roku, Szkolna Kasa Oszczędności. Opiekun Edyta Ciechanowska wręczyła pierwszoklasistom książeczki oszczędnościowe. Natomiast ci, którzy oszczędzali systematycznie w poprzednim roku, zostali nagrodzeni. Nagrodą była jednodniowa wycieczka w dniu 28 września do Ogrodu  edukacyjnego ,,Rycykowy Zakątek” w Kowalu . Siedem ścieżek edukacyjnych, poświęconych między innymi ptakom i zmieniającym się porom roku, czeka na gości. Zadaniem placówki jest upowszechnianie wiedzy ekologicznej  przyrodniczej wśród przedszkolaków i młodzieży szkolnej. Wizyta w takim ogrodzie to żywa lekcja biologii dla uczniów i przedszkolaków,  którzy dzięki obserwacji roślin i zwierząt w ich naturalnym środowisku  mogą poszerzyć swoją wiedzę ekologiczną i przyrodniczą. Nagrodzeni uczniowie i zarazem uczestnicy:  Robbie Abbott, Zuzanna Bartkowiak, Bartosz Rogiewicz, Filip Wodzyński, Szymon Józwiak, Julia Waćkowska, Dominika Wodzyńska,  Wiktoria Chwiałkowska, Jakub Chwiałkowski, Patrycja Kieszkowska, Filip Łojewski, Natalia Mańkowska, Mikołaj Nowak, Oliwia Sikorska, Julia Barańska, Justyna Jezierska, Adrian Klimczak, Sylwia Lis, Julian Marcyjaniak, Kinga Nowak, Jakub Pawłowski, Patrycja Waćkowska, Becky Abbott. Gratulujemy. Opiekę sprawowali: Edyta Ciechanowska i Marcin Pałczyński.