Opublikowano: 8.5.2016

Gratulacje dla Julii Waćkowskiej i Agaty Klarkowskiej z klasy I (wych. Agnieszka Koprowska) za zajęcie I miejsca w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Jestem widoczny- jestem bezpieczny”.

Wzięliśmy udział także w innych konkursach, na wyniki czekamy. Chętni uczniowie zmagali się w Konkursie Matematycznym ,,Alfik” (o. Lidia Przewozik); w Konkursie języka angielskiego ,,Oxford” (o. Beata Korytkowska); Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce przeciwpożarowej (o. Ryszarda Bieś); w Stypendiadzie Polonistycznej (o. Violetta Matusik); Stypendiadzie Wczesnoszkolnej (o. Ryszarda Bieś, Katarzyna Stępczyńska). Klasa III wzięła udział w Zawodach Piłki Nożnej ,,Tymbark” 2015.; w Ekologicznym Konkursie Malarskim organizowanym przez Galerię Sztuki Współczesnej we Włocławku ,,Ptaki łąk i lasów”  (o. Małgorzata Najberg).

Odbyły się konkursy szkolne. Na ,,Najpiękniejszą ilustrację do bajki”. Wyróżnieni zostali: Brajan Bogucki, Julia Iglewska, Szymon Jóźwiak, Agata Klarkowska, Jakub Rewers, Julia Waćkowska, Dominika Wodzyńska z klasy I; Wiktoria Chwiałkowska, Jakub Chwiałkowski, Zuzanna Markiewicz, Natalia Mańkowska, Antonina Wojciechowska z klasy II; za ,,Najciekawszą zakładkę do książki” nagrody otrzymali: Sylwia Lis z klasy IV i Zuzanna Bruzda z klasy V. (o. Małgorzata Najberg).