Strona główna Czas relaksu na Zielonej Szkole w Beskidach

Czas relaksu na Zielonej Szkole w Beskidach

Opublikowano: 30.8.2016

Wypoczywaliśmy w przepięknym ośrodku Azalia w Węgierskiej Górce. Mieliśmy do dyspozycji boiska sportowe, siłownię, plac rekreacyjny. Byliśmy w zoo, w Leśnym Parku Niespodzianek, obserwowaliśmy tresurę ptaków łownych, dokarmialiśmy zwierzęta. Podziwialiśmy widoki z Czantorii, dotknęliśmy granicznych słupków. Zjeżdżaliśmy torem saneczkowym i wyciągiem krzesełkowym. Na własne oczy zobaczyliśmy również trofea Adama Małysza, skocznię, na której ćwiczył, początek naszej królowej rzek- Wisły, tamy i wodospady. Po zwiedzeniu Bielska – Białej uczestniczyliśmy w niezapomnianej lekcji multimedialnej w wytwórni filmów rysunkowych. Już wiemy , ile pracy wymaga powstanie takiej kreskówki, jak przygody Bolka i Lolka. Zaproszono nas na seans filmowy. Oczywiście mieliśmy także czas na zabawę- dyskotekę, ognisko i grill. W Pszczynie wrażenie wywarł przepięknie odrestaurowany zamek i park. Nakarmiliśmy żubry i zwiedziliśmy muzeum leśnych ptaków i ssaków. Ogromną wiedzą dzielił się z nami miejscowy przewodnik. Opiekę sprawowały Natalia Rogacka, Beata Korytkowska. Nad całością czuwała Violetta Matusik.