Strona główna Dzień Papieski

Dzień Papieski

Opublikowano: 8.11.2016

„Pragnę… wypowiedzieć tę radość, jaką dla każdego z nas stanowią dzieci, wiosna życia, zadatek przyszłości każdej dzisiejszej ojczyzny.” Jan Paweł II

Uczniowie klas IV-VI przygotowali apel z okazji Dnia Papieskiego. Przypomniano życiorys Wielkiego Polaka, jego duchowy i literacki dorobek. Wspólnie odśpiewaliśmy Barkę.

Nasi uczniowie, ( Becky Abbott, Oliwia Królik, Sylwia Lis, Adrianna Hołubowicz, Klaudia Płoszaj, Nadia Kacprzak Oliwia Sikorska, Patrycja Kieszkowska, Tobiasz Stężewski, Jakub Chwiałkowski), pod kierunkiem katechetki Renaty Ćwiklińskiej, przygotowali krótki występ i dary ołtarza podczas mszy świętej, na której gościł i wygłosił homilię ks. prał. Henryk Kowalski długoletni misjonarz  w Afryce .