Strona główna Konkursowe zmagania

Konkursowe zmagania

Opublikowano: 20.8.2017

W październiku Beata Korytkowska czuwała nad przebiegiem konkursu z języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus. Przed Świętami Bożego Narodzenia jego wyniki dotarły do naszej szkoły. Uczniowie wypadli bardzo dobrze. Znalazł się nawet po raz pierwszy w historii szkoły laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt na 100 możliwych)  uczeń klasy V Adrian Klimczak.  Pozostali laureaci: Julia Barańska – Laureatka 1 stopnia (96 pkt), Jakub Pawłowski Laureat 2 stopnia (92 pkt), Patrycja Waćkowska Laureatka 2 stopnia (92 pkt), Zuzanna Skierska Laureatka 2 stopnia (92 pkt), Adrian Zaborowski Laureat 4 stopnia  (84 pkt).  Uczestnicy: Zuzanna Bruzda, Becky Abbot, Wiktoria Szymańska, Oliwia Królik, Adrianna Hołubowicz, Julian Marcyjaniak, Klaudia Płoszaj, Sylwia Lis,  Justyna Jezierska. Gratulujemy.

Małgorzata Najberg czuwała nad prawidłowym przebiegiem konkursu przyrodniczego ,,Olympus”. Na wyniki poczekamy do wiosny. Test rozwiązywali uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy: klasa IV- Julia Szmajda, Tobiasz Głowacki, Jakub Pankiewicz, Adrian Zaborowski; klasa V- Julia Barańska, Sylwia Lis, Hubert Jankowski, Adrian Klimczak, Julian Marcyjaniak, Jakub Pawłowski; klasa VI- Becky Abbott, Zuzanna Bruzda, Marcel Chymkowski, Adrian Jesionowski, Oliwia Królik. Trzymamy kciuki.