Strona główna Podsumować czas

Podsumować czas

Opublikowano: 2.9.2017

Nasi najlepsi:

Nagroda Burmistrza dla: Karoliny Sitak z kl. III, Julii Barańskiej, Adriana Klimczaka i Kamila Iwańczuka- uczniowie klasy V.

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem: Robbie Abbott, Jakub Graczyk, Tomasz Henke, Błażej Tuchorski, Filip Wodzyński, Jakub Rewers, Julia Waćkowska, Alan Grzelak, Szymon Józwiak, Brajan Bogucki, Adrianna Mańkowska, Dominika Wodzyńska, Zuzanna Markiewicz, Maja Chymkowska, Oliwia Sikorska, Piotr Kaniewski, Tobiasz Stężewski, Antonina Wojciechowska, Adam Kaniewski, Karolina Sitak, Michał Rybski, Natalia Mańkowska, Jakub Chwiałkowski, Wiktoria Chwiałkowska, Oliwia Graczyk, Zuzanna Skierska, Julia Szmajda, Adrian Zaborowski,  Julia Barańska, Jakub Pawłowski, Adrian Klimczak, Julian  Marcyjaniak, Patrycja Waćkowska , Sylwia Lis, Adrianna Hołubowicz, Justyna Jezierska, Becky Abbott, Zuzanna Bruzda, Marcel Chymkowski, Adrian Jesionowski, Oliwia Królik.

Najwyższą średnią wypracowała Julia Barańska z klasy V.

Zawsze obecni i na bieżąco zorientowani w życiu szkoły byli uczniowie: Zuzanna Bartkowiak, Szymon Józwiak, Adrian Zaborowski, Jakub Pawłowski, Marcel Chymkowski.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Ogromne podziękowania dla Rodziców zaangażowanych w życie klasy, szkoły, środowiska.

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.