Strona główna Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowano: 23.2.2018

Nasi najmłodsi milusińscy- czyli przedszkolaki z wych. Natalią Rogacką i uczniowie klasy I z wych. Ryszardą Bieś przeżywali ten niezwykły dla nich dzień szczególnie radośnie. Zostali oficjalnie włączeni w szeregi pełnoprawnej społeczności  Zespołu Szkół nr 2. Odświętnie ubrani,             z przejęciem ślubowali być godnymi nałożonych na nich obowiązków. Od dziś ta szkoła jest ich drugim domem a drzwi  ,,Dwójki” otworzą przed nimi magiczny świat wiedzy, doświadczeń, umiejętności, nowych przyjaźni i niezwykłych przeżyć. Każdy z nich zaprezentował się w tańcu, z wierszem lub piosenką. Łzy wzruszenia pojawiły się na twarzach uczniów, rodziców i nauczycieli. Samorząd Szkolny na wesoło pokazał życie szkolne widziane oczami uczniów a szkolny chór uświetnił uroczystość. To także święto Nauczycieli. Każdy z nich otrzymał symboliczny kwiatek , moc gorących życzeń i podziękowania za trud w kształtowaniu gorących serc i umysłów wychowanków. Na ręce dyrektor Katarzyny Smolińskiej przewodniczący Rady Rodziców Tomasz Chymkowski złożył życzenia Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi.