Strona główna Niezwykłe chwile

Niezwykłe chwile

Opublikowano: 23.2.2018

Dzień Papieski obchodzony jest w naszej szkole już od wielu lat. Ma on na celu upamiętnienie wyboru Karola Wojtyły na papieża. Występ pod opieką księdza Krzysztofa Góralskiego odbył się w szkole 11 października. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy piątej, szóstej i siódmej.  Zaszczycił nas swoją obecnością ksiądz Proboszcz Ireneusz Juszczyński. Na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy ,,Barkę” a przedszkolaki przygotowały biało-żółte  chorągiewki, którymi machały podczas wspólnego śpiewu uświetniając ten ważny apel.

Został rozstrzygnięty konkurs na plakat ,,Jan Paweł I”. Wpłynęło wiele prac i wybór był niezwykle trudny. Uczniowie, którzy wykonali plakat: Julia Szmajda, Zuzanna Skierska, Oliwia Graczyk, Jakub Pankiewicz, Klaudia Płoszaj, Julia Barańska, Sylwia Lis, Kinga Nowak, Justyna Jezierska, Julian Marcyjaniak, Jakub Pawłowski, Zuzanna Bruzda, Oliwia Królik. Komisja w składzie: dyr. Katarzyna Smolińska, Ryszarda Bieś, ks. Krzysztof Góralski wybrała trzy najlepsze prace: I miejsce – Justyna Jezierska; II miejsce – Jakub Pawłowski, III miejsce – Klaudia Płoszaj. Gratulujemy!!!