Strona główna Z książką za pan brat

Z książką za pan brat

Opublikowano: 24.2.2018

Pod takim hasłem odbył się apel poświęcony roli książki w naszym  życiu. Nikogo nie trzeba przekonywać,  jak ważną rolę odgrywa czytanie książek. Jednym z zadań szkoły, a szczególnie biblioteki szkolnej, jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych  uczniów. W związku z tym  zostały przeprowadzone konkursy czytelnicze, dla uczniów klasy II  i III, na najpiękniejszą ilustrację do ulubionej bajki, nagrodzono trzecioklasistki Mańkowską A. i Wodzyńską D.  W konkursie  dla uczniów klasy IV,  najpiękniejsze ilustracje do baśni Andersena wykonali: Chwiałkowska W., Chwiałkowski J.,  Sitak K..  Uczniowie  klasy V zmagali się w konkursie ze znajomości lektury „ Chłopcy z Placu Broni”, największą wiedzą wykazała się Graczyk O.. Apel uświetniły wiersze i piosenki wykonaniu uczniów klasy V, VI i VII.