Potrafię…

Opublikowano: 24.2.2018

dlatego bardzo licznie uczniowie wzięli udział w Konkursach Kuratoryjnych z języka polskiego i tu Julii Barańskiej brakło 1 punktu do zakwalifikowania się do następnego etapu; z języka angielskiego i tu znów najwyższą punktację otrzymała Julia Barańska, z przyrody. Natomiast z matematyki maksymalną ilość punktów wywalczył uczeń klasy VI- Julian Marcyjaniak. Gratulujemy.  Uczniowie klasy II zmagali się z zadaniami podczas Stypendiady Wczesnoszkolnej (Katarzyna Stępczyńska) i Stypendiady Polonistycznej (Violetta Matusik). Trzymamy kciuki.

Odbyły się również zawody o Puchar „Tymbarka” we Włocławku. Chłopaki zmagali się w dwóch kategoriach- U8 i U12. Z kategorii U8 zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego- Robbie Abbott, Błażej Tuchorski, Jakub Graczyk, Filip Suszek, Filip Wodzyński, Iwo Głowacki, Oskar Lepa, Jakub Lewandowski, Bartek Kuczyński, Jakub Grzelak. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi Marcinowi Pałczyńskiemu.