Strona główna Akcje charytatywne pod patronatem Świetlicy Profilaktyczno – Wychowawczej

Akcje charytatywne pod patronatem Świetlicy Profilaktyczno – Wychowawczej

Opublikowano: 24.2.2018

Zbieraliśmy fanty dla WOŚP w postaci książek, maskotek, gier, zabawek, które przekazaliśmy do BCK-u oraz karmę dla zwierząt dla brzeskiej grupy opiekującej się naszym schroniskiem. Karmę odebrali nasi absolwenci Adrianna Afeltowicz i Łukasz Nowicki. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc innym. Akcję zorganizowała i wspierała opiekun Violetta Matusik.

Natomiast w grudniu, jak co roku, odwiedziliśmy z uczniami grób Proboszcza Aleksandra Maciejewskiego i dyrektora Włodzimierza Karczemnego, jego żony Agrypiny, które znajdują się we Włocławku. Złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze. Na brzeskim cmentarzu zapaliliśmy znicze na grobach naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Pamięć i modlitwa- to winniśmy tym, którzy nas kształtowali.