Opublikowano: 13.10.2013

Olimpus z przyrody– Małgorzata Najberg
uczestnicy: klasa piąta- Joanna Jezierska, Adrianna Kotlewska, Dariusz Jankowski, Kamil Ptaszyński-III miejsce, Adam Tomczak; klasa szósta- Julia Stokwisz -Wyróżnienie, Julia Wojciechowska, Mateusz Kamiński,
warto wiedzieć więcej o świecie, w którym żyjemy. Gratulujemy.
Mój Ci on jest, Mój Ci on jest…– konkurs zorganizowany przez Starostwo Powiatowe mający na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu wiedzą o historii, geografii, literaturze, osiągnięciach sportowych, znanych postaciach, których korzenie sięgają naszego powiatu.
W konkursie, pod okiem Violetty Matusik, wzięli udział wszyscy uczniowie. Klasy I-III miały przygotować prace plastyczne a IV-VI napisać wiersz. Dziękujemy za zaangażowanie.
Dzieci robiły również albumy o naszym mieście i stolicach Polski.
Pisanka Wielkanocna– konkurs przeprowadzony przez Edytę Ciechanowską wśród wszystkich chętnych uczniów. Liczy się pomysł i wykonanie. Niektóre zapierają dech w piersi. Gratulujemy pomysłów i dziękujemy za przygotowanie prac.