Nagradzamy…

Opublikowano: 13.10.2013

Aby zostać nagrodzonym, mieć taką szansę, należy brać udział w konkursach, olimpiadach, zawodach. Dyrektor szkoły wręczyła dyplomy uczestnikom ogólnopolskiej Stypendiady czytelniczej i ortograficznej (Magdalena Budzińska, Joanna Jezierska, Łucja Kaczalska, Adrianna Kotlewska, Kamil Ptaszyński, Patryk Rypiński, Adam Tomczak z kl.V ; Julia Wojciechowska, Julia Stokwiszz kl.VI ) oraz nagrody dla mistrzów Dni Matematyki.
Mistrzami rachunków w klasach młodszych zostali: Jakub Pawłowski (kl.I) i Zuzanna Bruzda (kl.II). Rozwiązali prawidłowo i najszybciej działania matematyczne. Poprawnie, ale w dłuższym czasie obliczenia wykonali: Klaudia Płoszaj i Sylwia Lis z kl.I.
Sudoku najsprawniej rozszyfrowali: Kinga Nowak (kl.I), Oliwia Królik i Izabela Wawrzyniak z kl.II, Piotr Budziński (kl.III), Amelia Zboińska (kl.IV), Filip Rosół (kl.V).
Nagrody pocieszenia za poprawne rozwiązanie sudoku otrzymali: Sylwia Lis, Julia Barańska, Jan Łącki, Patrycja Waćkowska, Julian Marcyjaniak, Adrian Klimczak z kl.I; Adrian Jesionowski, Zuzanna Bruzda, Becky Abbott z kl.II; Justyna Matusiak, Kinga Urbańska, Sara Bołka, Aleksadra Ptaszyńska, Adrianna Patalon, Bartosz Roszak, Przemek Musiał z kl.III.
W obliczeniach pieniężnych i zegarowych najlepiej poradzili sobie: Julia Barańska z kl. I i Sara Bołka z kl. III.
W krzyżówkach i zabawach figurami najlepszymi okazali się: Agata Markowska z kl.I, Zuzanna Bruzda z kl.II, Aleksandra Ptaszyńska z kl. III, Amelia Zboińska z kl.IV, Joanna Jezierska z kl.V, Julia Stokwisz z kl.VI.
Upominki za matematyczny plakat: Agata Markowska, Zuzanna Bruzda, Patrycja Waćkowska, Julian Marcyjaniak, Kacper Szymański, Sylwia Lis, Julia Barańska, Justyna Jezierska, Jakub Pawłowski, Klaudia Płoszaj, Bartosz Markiewicz, Aleksandra Kuligowska, Krzysztof Herbuś, Adrian Bachorski.
Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. (L.Przewozik)
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy ścisłego umysłu. Wiele nazwisk powtarza się w różnych konkurencjach, może rosną matematyczni geniusze? Tak trzymać