Strona główna Zakończenie roku szkolnego

Opublikowano: 27.10.2013

Koniec roku szkolnego to szczególny czas dla uczniów i nauczycieli. Ci pierwsi liczą średnie, zabiegają       o lepsze oceny lub po prostu marzą o wypoczynku letnim a drudzy mają pełne ręce biurokratycznej pracy i też marzą o urlopie.
Nauczyciele z naszej placówki będą wypoczywać nad przepiękną Soliną a młodzież skorzysta z półkolonii letnich organizowanych w dniach 1-5 lipca przez Świetlicę Profilaktyczno- Wychowawczą (V.Matusik).
Nadal spływają nagrody dla uczniów. I miejsce dla Pauliny Polińskiej za komiks o tematyce mitologicznej     w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym i wyróżnienie dla Julii Urbańskiej w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim w Śmiłowicach.
Nasi najlepsi:
kl.I- Julia Barańska, Hubert Jankowski, Adrian Klimczak, Sylwia Lis, Julian Marcyjaniak, Kinga Nowak, Jakub Pawłowski, Patrycja Waćkowska, Klaudia Płoszaj; kl.II- Becky Abbott, Zuzanna Bruzda, Marcel Chymkowski, Adrian Jesionowski, Oliwia Królik, Izabela Wawrzyniak; kl.III- Sara Bołka, Piotr Budziński, Justyna Matusiak, Przemysław Musiał, Nina Nowakowska, Adrianna Patalon, Adam Rewers, Bartosz Roszak; kl. V- Magdalena Budzińska, Joanna Jezierska, Adrianna Kotlewska, Kamil Ptaszyński; kl.VI- Julia Stokwisz, Julia Wojciechowska. Gratulujemy.
Przedszkole i nasi Milusińscy też odnosili sukcesy:
Jakub Tomkiewicz wyróżnienie w Konkursie Plastycznym ,,Nowe Szaty Dinusia” organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną we Włocławku,
I miejsce w I Olimpiadzie Przedszkolaka ,,Od Przedszkolaka do Olimpijczyka” wywalczyła drużyna               w składzie: Błażej Smoiliński, Mikołaj Sobczak, Tobiasz Głowacki, Maja Chymkowska, Roksana Kubajka.
Rozśpiewane Przedszkolaki w BCK-u reprezentowali Laura Szymańska, Justyna Lisiecka, Oliwia Sikorska, Julia Szmajda a w Przeglądzie Recytatorskim PP nr 1 Julia Czopp, Oliwia Graczyk, Karolina Sitak, Justyna Lisiecka.
Gratulujemy talentu i odwagi. Wychowawcami są :Wiesława Mangutow, Jolanta Kamińska, Natalia Rogacka.
Listy gratulacyjne otrzymali na pożegnanie klasy szóstej rodzice uczniów, którzy otrzymali świadectwo       z wyróżnieniem: Julii Stokwisz i Julii Wojciechowskiej. Uczennice reprezentowały szkołę w Samorządzie Uczniowskim i licznych konkursach. Tak trzymać!
Nagrody Burmistrza Urzędu Miejskiego otrzymują:
Joanna Jezierska-kl V
Julia Stokwisz- kl.VI
Kamil Ptaszyńska- kl.V
Magdalena Budzińska- kl.V
Piotr Budziński- kl.III

Klasa trzecia i szósta przygotowała apel wakacyjny. Z wychowawcami, Katarzyną Stępczyńską i Beatą Korytkowską uczniowie przygotowali skecze, wiersze
i piosenki. Szóstoklasiści,teraz już absolwenci, ślubowali godnie reprezentować i szanować swoją szkołę na zewnątrz. Najmłodsi pożegnali przedszkole we czwartek. Przygotowali program artystyczny pod kierunkiem Natalii Rogackiej. Dyrektor szkoły, Katarzyna Smolińska po wręczeniu nagród i świadectw         ,,z paskiem” podsumowała miniony rok szkolny liczbami i słowami zaczerpniętymi z Paula Coelho
Jeśli czegoś gorąco pragniemy, to cały wszechświat potajemnie sprzyja nam, aby udało nam się to osiągnąć.